„Przyjaciele z Bullerbyn”

Dnia 28.11.2019r. (czwartek) przedszkolaki uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Krapkowickiego Domu Kultury.
Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu pt.: „Przyjaciele z Bullerbyn” w wykonaniu profesjonalnych aktorów, rozbudzanie  zainteresowań teatralnych  dzieci, uczenie  się  kultury  odbioru  sztuki. Dzieci obejrzały  uroczy, mądry, zabawny spektakl o  przyjaźni, o  sile  marzeń i o wspaniałych wakacjach. Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.
Efektem wycieczki jest rozbudzanie wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorem podczas oglądania spektaklu. Dzieci  nauczyły  się  również kulturalnego  odbioru  sztuki  oraz  bezpiecznego  zachowania  podczas  jazdy  autokarem.