Otwarcie "Klubu Seniora" w Dąbrówce Górnej

Dnia 22 listopada 2019r. uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Górnej wystąpiły z programem artystycznym na uroczystości otwarcia Klubu  Seniora w Dąbrówce Górnej.

W programie  znalazły się utwory ludowe takie jak: Czerwone Jabłuszko, Poszła Karolinka, Dzieweczko ze Śląska, Uciekła mi przepióreczka oraz Głęboka Studzienka.

Uczennice z klas : V i VI pięknie wyśpiewały melodie najbardziej znanych i lubianych piosenek ludowych do akompaniamentu keyboardu, a tym samym zachęciły publiczność do wspólnego śpiewu,dzięki czemu na sali wytworzyła się miła  atmosfera , a muzyka sprawiła,że  wszyscy poczuli się jak za dawnych, młodych lat.

Link do zdjęć

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Górnej