Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień 2019

W dzisiejszym świecie promocja życzliwości jest tematem bardzo aktualnym a nawet pożądanym. Takie wartości jak tolerancja, uczynność, działania na rzecz innych w życiu codziennym stały się jakby mniej widoczne. Skutki braku takich postaw stają się zauważalne i dotkliwe.
Społeczność naszej szkoły, przy okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, stara się przypominać o uniwersalnych wartościach związanych z życzliwością.  W związku z tym, 21 listopada zorganizowany został krótki apel okolicznościowy przygotowany przez klasę III. Wszyscy uczniowie pamiętali o żółtym akcencie w ubiorze na znak solidarności ze świętem. Każda klasa wybrała najżyczliwszą osobę oraz przygotowała plakat związany z tym dniem.

Najżyczliwsi uczniowie w naszej szkole:
klasa I – Szymon Nikolajczyk,
klasa II – Aleksandra Lazarowska,
klasa III – Amanda Barnert,
klasa IV – Jenny Negri.

OGROMNE GRATULACJE!!!!

Kolejny Dzień Życzliwości dopiero za rok,a tymczasem starajmy się być dla siebie mili i uprzejmi każdego dnia!