Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016 rozpoczęliśmy 1 września 2015r. w szkole w Rogowie Opolskim. Pan Dyrektor serdecznie powitał wszystkich przybyłych na tę uroczystość nauczycieli, pracowników szkoły, gości, rodziców oraz uczniów. Pierwszoklasiści, którzy po raz pierwszy przyszli do szkoły byli w tym dniu najważniesi. Nim jednak zostali pasowani przez Pana Dyrektora na uczniów naszej szkoły, złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kolorowe "tyty", które mają umilić im początki w szkole i zmotywować do nauki. Drobne upominki na powitanie Pierwszoklasistów wręczyli także uczniowie klasy II.

opr. Agata Knysz

Foto galeria: