Szkolny Konkurs "Mam Talent"

4 stycznia 2019 w naszej szkolne odbył się konkurs MAM TALENT.
Celem jest popularyzacja działań artystycznych, promocja alternatywnych form spędzania czasu wolnego, rozwijanie kreatywności, zainteresowań oraz umożliwienie prezentacji swoich pasji naszym uczniom.

Tego dnia sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w scenę, na której zaprezentowali się nasi utalentowani uczniowie. W tym roku szkolnym mieliśmy przyjemność podziwiać 8 prezentacji. Były to popisy taneczne, wokalne, sportowe i gimnastyczne.
Uroczystość została zakończona wręczeniem upominków wszystkim uczestnikom finału.

W tym roku na podium stanęli
I miejsce: Julia Böse, Ola Lazarowska, Kaja Broy
II miejsce: Martyna Kapica
III miejsce: Szymon Czapluk

Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu zdolności!!!

Op. M. Bałakut