Pożegnanie Pana Stasia odchodzącego na emeryturę

Pożegnanie Pana Stasia  odchodzącego na emeryturę

Dzieci z przedszkola i szkoły 9 listopada  uroczyście  pożegnały  odchodzącego na emeryturę Pana Stanisława Marciszewskiego , który przez długie lata dbał, aby nikomu nie było zimno na terenie placówki . Zgromadzili się wspólnie: przedszkolaki, dzieci szkolne , nauczyciele wraz z dyr. Leszkiem Felsztyńskim  , pracownicy administracyjni i obsługowi .

Pan dyrektor L. Felsztyński  podziękował Panu  Stasiowi za olbrzymie serce, pracę i troskę o sprawy przedszkola i szkoły . Złożono podziękowanie za każdy dzień spędzony na  terenie placówki, za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc oraz poczucie bezpieczeństwa. Do życzeń dołączyli się wszyscy: współpracownicy  oraz przedszkolacy i dzieci szkolne . Następnie głos zabrał  Pan Stasiu, który  ze wzruszeniem w głosie podziękował  zgromadzonym osobom za miłe słowa skierowane pod jego  adresem.

Jeszcze raz dziękujemy

za wszystko Panu  Stanisławowi Marciszewskiemu  , życzymy

aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju

Publiczne Przedszkole w Dąbrówce Górnej