Wizyta policjanta w przedszkolu

Przedszkole w Rogowie odwiedził pan policjant.

Tematem spotkania było " Bezpieczeństwo dzieci w czasie ferii zimowych". Funkcjonariusz policji przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przejścia przez jezdnię, omówił jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Przypominał również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wśród maluchów opowiadania o codziennej pracy Policji .Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden z maluchów nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

policjant14pp01.jpeg

policjant14pp02.jpeg