×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Witamy na nowej stronie internetowej Zespołu Szkolno–Przedszkolnego Nr 3 w Rogowie Opolskim                                 

3 MAJA 2016 w naszej szkole

29 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji obchodów dnia 3 MAJA. Jest to ważny dla każdego Polaka dzień, to data uchwalenia pierwszej w Europie, a drugiej na świecie Konstytucji. W tym dniu każdy patriota wywiesza przed dom biało-czerwoną flagę. W naszej szkole obchody tego święta były równie uroczyste. Uczniowie klas I-III  pod opieką swoich wychowawczyń  zaprezentowali wiersze i pieśni patriotyczne oraz odśpiewaliśmy hymn państwowy. 

Oprac. Róża Golec

Foto galeria:
3 MAJA 2016 w naszej szkole - galeria

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogowie Opolskim
im. Marii Konopnickiej z klasami I-III

ul.Chrobrego 15,

47-300 Krapkowice